Loading...
zhovten1337@gmail.com Приемная: +38 (044) 259-25-38, +38 (044) 259-20-03
  • slidebg1
    Наметовый табір
    Романтік
    ДЛЯ ЮНИХ (ВIД 10 ДО 16 РОКIВ) МРIЙНИКIВ ТА ВIДВАЖНИХ МАНДРIВНИКIВ
    ПРОПОНУЄМО 10 ДНIВ АКТИВНОГО ВIДПОЧИНКУ ТА ЗАГАРТУВАННЯ НА ПРИРОД

ДЛЯ ЮНИХ МРІЙНИКІВ
ВІД 10 ДО 16 РОКІВ

Вартість путівки 5 200 грн.

Зміни по
10 ДНІВ

Влiтку санаторiй «Жовтень» відкриває наметовий табiр «Романтик»

Для юних (вiд 10 до 16 рокiв) мрiйникiв та вiдважних мандрiвникiв пропонуємо 10 днiв активного вiдпочинку та загартування на природi в рiзноманiтних зонах розвитку: фiзичного, творчого, емоцiйного, iнтелектуального.

Табір розташован на території санаторію серед сторiчних дубiв в мальовничому куточку Конча-Заспа (вiд Києва 27 км по Обухiвськiй трасi) на березi затоки Днiпра, з власним пляжем. Огороджена територія, цілодобова охорона та медична служба і страхування гарантують високій рівень безпечності відпочинку. З дітьми працює команда професійних та досвідчених педагогів і креативних інструкторів.

З питань запису до лагерю звертайтесь за телефонами

Контактні особи


Керівник програм
Олег (050) 952 83 44

Контактні особи


Керівник програм
Наталія (098) 958 36 30Або заповніть форму запису до лагерю

Записатись

Умови

Розмiщення в 5-ти мiсних наметах, комплексне 5-х разове харчування в стацiонарнiй їдальнi санаторiю, професiйний медичний супровiд та оздоровчий курс санаторiю (соляна печера, аромотерапiя, кисневий коктейль, дихальна гiмнастика, нордична хода, апітерапія, заняття в аквацентрі).

В програмi: купання та пляжне дозвілля, рафтiнг (байдарки, катамарани), вечiрнi багаття i барбiкю, курс молодого туриста та освоєння елементiв "школи виживання" з отриманням сертифікатів, командні проектні завдання та колективно-творчі справи, спортивні заняття (маємо спортивний і тренажерний зали, тенісні столи, футбольне і волейбольне поля), квести, ігри, конкурси, дискотеки та шоу-програми.

Також екскурсійні подорожі, прогулянки на катері, лодках, катамаранах. Крiм того діти матимуть можливiсть вiдвiдувати на вибір рiзноманiтні майстер-класи та творчi студii…Та ще багато-багато iгр, забав i активностей впродовж 24х годинного перебування на свіжому повітрі.


Ми готові до співпраці.

Розглянемо будь-які пропозиції
Тематика і змістовне наповнення змін може бути різною: спортивною, туристичною, національно-патріотичною, екологічною, «зелена школа», «школа лідерів»…

Контактні особи


Керівник програм
Олег (050) 952 83 44

Контактні особи


Керівник програм
Наталія (098) 958 36 30
На верх