Загрузка...
zhovten1337@gmail.com Приемная: +38 (044) 251-55-87 +38 (044) 259-20-03

ШАНОВНІ прихильники нашого закладу! «Клінічний санаторій «Жовтень» поновлює свою роботу з 18 травня 2020року

ШАНОВНІ прихильники нашого закладу! «Клінічний санаторій «Жовтень» поновлює свою роботу з 18 травня 2020року

Санаторій після тимчасової «карантинної відпустки» повертається до виконання своїх прямих обов’язків по наданню послуг з санаторно-курортного оздоровлення та ефективного відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях, яким успішно займається вже понад 30 років. Досягати високих результатів допомагають не лише унікальні природні лікувальні чинники, застосування дієвих методик лікування та й високопрофесійний колектив санаторію.

    Також відновлюються послуги відпочинку вихідного дня (проживання, харчування).

    Розпочинаємо бронювання місць для проведення, ділових зустрічей,  «Team building», конференцій, семінарів. 

    За для Вашої безпеки санаторій буде працювати в посиленому санітарно-епідеміологічному режимі! При заїзді Ви будете ознайомлені з рекомендаціями щодо дотримання індивідуальних профілактичних заходів.

    Наша мета - надати Вам якісне професійне обслуговування, персонально кожному з Вас. Наш досвід, кваліфікація персоналу дозволяють вирішувати будь-які побажання клієнтів санаторію. Тому відданий свої роботі колектив готовий зробити все можливе, щоб Ваше перебування у нас було комфортним та безпечним! 

    За детальною інформацією щодо необхідних документів для придбання путівок звертатися за телефоном: моб. +38067-316-19-51, або електронною адресою zhovten1337@gmail.com відділ реалізації путівок

Ласкаво просимо!  

 
На верх