Загрузка...
zhovten1337@gmail.com Приемная: +38 (044) 251-55-87 +38 (044) 259-20-03

Рекомендації для відпочиваючих

Рекомендації для відпочиваючих

Шановні відпочиваючі!!!

  • Карантин послаблюється і життя поступово повертається в докарантинний період. Ми знову приймаємо гостей на лікування, оздоровлення та відпочинок!

  • Ми дбаємо про комфорт і спокій людей, що проживають в нашому санаторії, щоб Ваше перебування було максимально безпечним:

Прийом відпочиваючих обов’язково здійснюється при наявності :

  1. Довідки про санітарно-епідеміологічне оточення (не більше 3-денної давнини)

  2. Довідки про стан здоров’я від сімейного лікаря (не більше 3-денної давнини)

В разі відсутності даних довідок наявність негативного результату експрес-тесту чи ПЛР тесту, які є дійсними не більш, ніж 48 годин після здачі.

  1. Санаторно-курортна карта для дорослих та дітей (за можливості), або амбулаторна карта, для дітей додатково довідка про щеплення.

  2. Пацієнти, які поступають на відновлювальне лікування в реабілітаційні відділення одразу із стаціонарів закладів охорони здоров’я - повинні мати Виписку з лікарні (довідки не потрібні!).

  • Ці вимоги можуть бути тимчасовими до поліпшення ситуації в країні та зняття всіх обмежень пов’язаних з карантином.

  • Ми працюємо з урахуванням всіх необхідних протиепідемічних заходів та проінформуємо кожного з Вас детальним інформаційним лист з рекомендаціями щодо правил перебування убезпечення себе 

  • Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план перебування в санаторії та надається широкий спектр процедур для комплексного оздоровлення та лікування організму.

  • Ми маємо висококваліфікаційних і досвідчених  фахівців, що  є запорукою результативності вашого лікування.

 

На верх